BEZPŁATNE e-booki

Bezpłatne e-booki z najpraktyczniejszymi komentarzami, poradami i artykułami omawiającymi najnowsze zmiany przepisów!

POBIERZ ZA DARMO
BEZPŁATNE e-booki

Bezpłatne e-booki z najpraktyczniejszymi komentarzami, poradami i artykułami omawiającymi najnowsze zmiany przepisów!

POBIERZ ZA DARMO

Aktualności

RODO nowy podserwis

INFORLEX zawiera specjalistyczny podserwis RODO z aktualnościami, poradami ekspertów i urzędników, formularzami i przepisami na temat ochrony danych osobowych. Serwis to praktyczna pomoc jak krok po kroku przygotować firmę bądź jednostkę do wdrożenia zasad wprowadzonych przez RODO.

Praktyczne komentarze dla księgowych i kadrowych z firm oraz biur rachunkowych

W INFORLEX Biznes, Księgowość i Kadry oraz Ekspert Superpremium dostępne są pełne wydania najpraktyczniejszych komentarzy do ustaw: VAT 2018. Komentarz, autorstwa Tomasza Krywana, PIT 2018. Komentarz, autorstwa Grzegorza Ziółkowskiego oraz CIT 2018. Komentarz, autorstwa Marka Smakuszewskiego.

Praktyczne komentarze dla pracowników sektora finansów publicznych

W INFORLEX Administracja dostępne są pełne wydania najpraktyczniejszych komentarzy: Finanse publiczne. Komentarz do ustawy, autorstwa Adama Błaszko, KPA 2018. Komentarz do ustawy, praca zbiorowa oraz VAT 2018. Komentarz, autorstwa Tomasza Krywana, PIT 2018. Komentarz, autorstwa Grzegorza Ziółkowskiego, CIT 2018. Komentarz, autorstwa Marka Smakuszewskiego.

Jesteś naszym klientem?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt z doradcą

Chcesz poznać ofertę INFORLEX bądź otrzymać bezpłatny dostęp do produktu? Zostaw nam swoje dane, Doradca INFORLEX skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.