BEZPŁATNE e-booki

Bezpłatne e-booki z najpraktyczniejszymi komentarzami, poradami i artykułami omawiającymi najnowsze zmiany przepisów!

POBIERZ ZA DARMO
BEZPŁATNE e-booki

Bezpłatne e-booki z najpraktyczniejszymi komentarzami, poradami i artykułami omawiającymi najnowsze zmiany przepisów!

POBIERZ ZA DARMO

Aktualności

ZMIANY PRZEPISÓW 2019

W INFORLEX znajdziesz wszystko na temat planowanych zmian przepisów w 2019 roku m.in. rewolucyjnych zmian w PIT i CIT, nowych zasadach dotyczących dokumentacji kadrowej, nowych regulacjach w VAT oraz niekorzystnych zmianach dotyczących opodatkowania samochodów w firmie.

Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu Dz.U. poz. 723, wejdzie w życie 13 lipca 2018. Wraz z nią w INFORLEX pojawiły się powiązane porady i artykuły oraz niezbędne druki i formularze. Zapraszamy do korzystania z wiedzy ekspertów Kompleksowej Bazy INFORLEX.

SPLIT PAYMENT

INFORLEX zawiera specjalistyczny podserwis SPLIT PAYMENT z aktualnościami, poradami ekspertów i urzędników, wideoszkoleniami na temat mechanizmu podzielonej płatności. Serwis w sposób kompleksowy omawia zagadnienia związane z procedurą wdrożenia split payment w organizacji.

Praktyczne komentarze dla księgowych i kadrowych z firm oraz biur rachunkowych

W INFORLEX Biznes, Księgowość i Kadry oraz Ekspert Superpremium dostępne są pełne wydania najpraktyczniejszych komentarzy do ustaw: VAT 2018. Komentarz, autorstwa Tomasza Krywana, PIT 2018. Komentarz, autorstwa Grzegorza Ziółkowskiego oraz CIT 2018. Komentarz, autorstwa Marka Smakuszewskiego.

Jesteś naszym klientem?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt z doradcą

Chcesz poznać ofertę INFORLEX bądź otrzymać bezpłatny dostęp do produktu? Zostaw nam swoje dane, Doradca INFORLEX skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.