BEZPŁATNE e-booki

Bezpłatne e-booki z najpraktyczniejszymi komentarzami, poradami i artykułami omawiającymi najnowsze zmiany przepisów!

POBIERZ ZA DARMO
BEZPŁATNE e-booki

Bezpłatne e-booki z najpraktyczniejszymi komentarzami, poradami i artykułami omawiającymi najnowsze zmiany przepisów!

POBIERZ ZA DARMO

Aktualności

Udoskonalone interpretacje i orzeczenia

INFORLEX daje najbardziej intuicyjne na rynku możliwości przeszukiwania zasobów. Każdy dokument zakwalifikowany jest do określonej kategorii tematycznej, co pozwala wyświetlić wszystkie orzeczenia lub interpretacje dotyczące danego zagadnienia. Możesz śledzić tendencje interpretacyjne i orzecznicze wydawanych stanowisk organów podatkowych i sądów. Dzięki licznym powiązaniom zapoznasz się z artykułami, komentarzami oraz innymi orzeczeniami lub interpretacjami, w których powoływana jest sygnatura danego dokumentu.

INFORLEX Kadry Płace i HR

INFORLEX Kadry Płace i HR to kompleksowa, codziennie aktualizowana baza wiedzy dla działów Kadr Płac i HR. W ramach serwisu do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 200 000 artykułów merytorycznych pogrupowanych w katalogach tematycznych, a ponadto kompletną bazę ujednoliconych aktów prawnych, orzeczenia i interpretacje ZUS i PIP, wskaźniki i stawki, kalkulatory, ściągi kadrowego i HR-owca , prawie 1000 wideoszkoleń z obszaru kadr, płaci HR , książki o tematyce kadrowej i HR-owej.

Giełda Pomysłów w INFORLEX

Rozwijaj z nami INFORLEX. Spraw, aby INFORLEX jeszcze bardziej ułatwił Ci codzienną pracę i obowiązki. Zgłoś swój pomysł na rozwój produktu w Giełdzie Pomysłów i otrzymaj atrakcyjny prezent.

Jesteś naszym klientem?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt z doradcą

Chcesz poznać ofertę INFORLEX bądź otrzymać bezpłatny dostęp do produktu? Zostaw nam swoje dane, Doradca INFORLEX skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.