Wersja obowiązująca od 2017-04-15
[1] W skład Komisji wchodzą:
1) Marcin Nowak – Przewodniczący;
2) Anna Kuder – Zastępca Przewodniczącego;
3) Grażyna Głaz – Sekretarz;
4) Renata Dutkiewicz-Wiśniewska – Członek;
5) Angelika Głowienka – Członek;
6) Jan Pośnik – Członek;
7) Marta Przeździecka – Członek;
8) Marian Sypniewski – Członek (przedstawiciel Polskiego Komitetu Olimpijskiego);
9) Paweł Witkowski – Członek.
[1] § 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 zarządzenia nr 9 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 13 kwietnia 2017 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji oceniającej do spraw opiniowania ofert składanych do Departamentu Sportu Wyczynowego w ramach konkursu dotyczącego realizacji w 2017 r. zadań z zakresu wspierania promocji sportu poprzez dofinansowanie organizacji imprez mistrzowskich w Polsce (Dz.U.MSiT. poz. 31). Zmiana weszła w życie 15 kwietnia 2017 r.
Wersja obowiązująca od 2017-04-15
[1] W skład Komisji wchodzą:
1) Marcin Nowak – Przewodniczący;
2) Anna Kuder – Zastępca Przewodniczącego;
3) Grażyna Głaz – Sekretarz;
4) Renata Dutkiewicz-Wiśniewska – Członek;
5) Angelika Głowienka – Członek;
6) Jan Pośnik – Członek;
7) Marta Przeździecka – Członek;
8) Marian Sypniewski – Członek (przedstawiciel Polskiego Komitetu Olimpijskiego);
9) Paweł Witkowski – Członek.
[1] § 2 w brzmieniu ustalonym przez § 1 zarządzenia nr 9 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 13 kwietnia 2017 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji oceniającej do spraw opiniowania ofert składanych do Departamentu Sportu Wyczynowego w ramach konkursu dotyczącego realizacji w 2017 r. zadań z zakresu wspierania promocji sportu poprzez dofinansowanie organizacji imprez mistrzowskich w Polsce (Dz.U.MSiT. poz. 31). Zmiana weszła w życie 15 kwietnia 2017 r.
Wersja archiwalna obowiązująca od 2016-12-24 do 2017-04-14
W skład Komisji wchodzą:
1) Urszula Włodarczyk – Przewodniczący;
2) Anna Kuder – Zastępca Przewodniczącego;
3) Grażyna Głaz – Sekretarz;
4) pozostali członkowie Komisji:
a) Renata Dutkiewicz-Wiśniewska,
b) Angelika Głowienka,
c) Jan Pośnik,
d) Marta Przeździecka,
e) Joanna Huzarska-Tomaszewska (przedstawiciel Polskiego Komitetu Olimpijskiego),
f) Paweł Witkowski.