Odkryj INFORLEX

Zobacz, jak wygląda i co zawiera serwis. Skorzystaj z możliwości bezpłatnego dostępu.

WEJDŹ
Odkryj INFORLEX

Zobacz, jak wygląda i co zawiera serwis. Skorzystaj z możliwości bezpłatnego dostępu.

WEJDŹ

Korzyści jakie daje Inforlex

Najszybsze aktualności
Codziennie otrzymasz profesjonalne i wiarygodne wiadomości z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, wynagrodzeń, ubezpieczeń oraz prawa gospodarczego. Dlaczego najszybsze? Bo mamy INFORorganizer! Nowoczesne narzędzie, które wyświetli aktualności na pulpicie Twojego komputera.
Zmiany przepisów
W gąszczu zmian przepisów ważne jest, aby mieć dostęp do aktualnej bazy ujednoliconych aktów prawnych (polskich i unijnych). Dzięki niej, zawsze na czas zareagujesz na zmiany, a Twoje decyzje zawsze będą zgodne z prawem.
Praktyczne komentarze
W ramach INFORLEX oferujemy dostęp do najpraktyczniejszych komentarzy oraz wszystkich czasopism INFOR-u. Autorami porad, artykułów i komentarzy są wybitni eksperci praktycy.
Bezpieczeństwo rozliczeń i nie straszna żadna kontrola
Dzięki INFORLEX zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi zmianami i interpretacjami podatkowymi. Nie przegapisz żadnego ważnego terminu ani obowiązku prawnego. Masz pewność i gwarancję, że firmy, których rozliczenia prowadzisz są w najlepszych rękach!
Wiarygodny dostawca treści
Już od 35 lat INFOR jest sprawdzonym i uznanym na rynku dostawcą informacji dla księgowych, kadrowych, biur rachunkowych oraz menadżerów i właścicieli firm.
Zyskujesz czas
Czas to pieniądz! Nie trać go na szukanie informacji w niepewnych źródłach i samodzielne porównywanie zmian w aktach prawnych. INFORLEX zrobi to za Ciebie, a informacje otrzymasz w profesjonalnej formule uzupełnione o praktyczny komentarz i nowoczesne narzędzia.
Kompleksowość rozwiązań
Dajemy Ci nieograniczony dostęp do aktów prawnych online, praktycznych narzędzi, intuicyjnych funkcjonalności, pełnego wydania "Dziennika Gazety Prawnej", materiałów wideo oraz indywidualnego doradztwa. Każdy nasz dokument posiada oznaczenie aktualności, co istotnie ułatwia pracę. Dodatkowo masz możliwość analizy aktów prawnych przed zmianą przepisów i po zmianie.
Multimedialność & nowoczesność
Tylko w INFORLEX INFORAKADEMIA, czyli pełna baza wideoszkoleń, wideoinstrukcji i wideoporad. Materiały podzielono na wygodne w oglądaniu lekcje, które pozwolą Ci na szybkie przyswajanie nowej wiedzy i dostarczą natychmiastowych rozwiązań. Dla naszych klientów organizujemy także webinaria online z możliwością zadawania pytań ekspertom.
Indywidualne podejście do klienta
Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze! Każdy Klient INFORLEX ma osobistego opiekuna. Organizujemy także indywidualne praktyczne szkolenia produktowe, aby jeszcze bardziej przybliżyć narzędzia i funkcjonalności w INFORLEX ułatwiające codzienne obowiązki.
Strefa Biur Rachunkowych
Biurom rachunkowym oferujemy dedykowany produkt INFORLEX Biuro Rachunkowe. Pracownicy i właściciele biur rachunkowych znajdą w nim wyselekcjonowane treści tworzone z myślą o nich, np. Jak z sukcesem prowadzić biuro rachunkowe? Jak kalkulować ceny usług księgowych?

Jesteś naszym klientem?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt z doradcą

Chcesz poznać ofertę INFORLEX bądź otrzymać bezpłatny dostęp do produktu? Zostaw nam swoje dane, Doradca INFORLEX skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.