Serwis BHP 7/2010 z 05.07.2010 [dodatek: Serwis BHP, str. 40]
Data publikacji: 05.07.2010
Czy szkolenia bhp można organizować po pracy?
Pracodawca zatrudniający ponad 90% załogi przy obsłudze klienta nie może zorganizować szkolenia okresowego w czasie pracy pracowników. Czy może zorganizować to szkolenie po skończeniu pracy przez załogę?
Katarzyna Grabowska-Wawrzeniecka
ekspert ds. bhp certyfikowany przez CIOP-PIB


