Odkryj INFORLEX

Zobacz, jak wygląda i co zawiera serwis. Skorzystaj z możliwości bezpłatnego dostępu.

WEJDŹ
Odkryj INFORLEX

Zobacz, jak wygląda i co zawiera serwis. Skorzystaj z możliwości bezpłatnego dostępu.

WEJDŹ

Korzyści jakie daje Inforlex

Najszybsze aktualności

Codziennie otrzymasz profesjonalne
i wiarygodne informacje z zakresu podatków, ubezpieczeń, prawa pracy, prawa gospodarczego, rachunkowości budżetowej, oświaty, zamówień publicznych oraz wszelkich zmian w prawie. Dlaczego najszybsze? Bo mamy INFORorganizer! Nowoczesne narzędzie, które wyświetli aktualności na pulpicie Twojego komputera.

Praktyczność

W ramach INFORLEX oferujemy dostęp do najpraktyczniejszych komentarzy oraz czasopism INFOR-u. Autorami porad, artykułów
i komentarzy są wybitni eksperci - praktycy. Aktualne materiały zapewnią rozwiązania bieżących problemów oraz przedstawiają kompleksową analizę zmieniających się przepisów.

Bezpieczeństwo

Dzięki INFORLEX jesteś zawsze na bieżąco, nie przegapisz żadnego ważnego terminu ani zmiany w prawie. INFORLEX gwarantuje poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość informacji, na bazie których podejmiesz właściwe decyzje.

Wiarygodność

Już od 35 lat INFOR jest sprawdzonym
i uznanym na rynku dostawcą informacji dla administracji publicznej, firm oraz biur rachunkowych. Posiada profesjonalne produkty oferujące autorskie treści dotyczące zmian
w prawie.

Innowacyjność rozwiązań

Tylko w INFORLEX masz dostęp do INFORAKADEMII, czyli pełnej bazy wideoszkoleń, wideoinstrukcji i wideoporad. Materiały podzielone na wygodne w oglądaniu lekcje pozwalają szybko przyswoić wiedzę.
Dla naszych klientów organizujemy także webinaria, podczas których jest możliwość zadania pytań ekspertom.

Zmiany przepisów

W gąszczu zmian przepisów ważne jest, aby mieć dostęp do aktualnej bazy ujednoliconych aktów prawnych (polskich i unijnych). Dzięki bazie prawa INFORLEX zawsze na czas zareagujesz na zmiany w prawie, a Twoje decyzje będą zawsze zgodne z prawem.

Oszczędność czasu

Czas to pieniądz. Nie trać go na szukanie informacji na stronach ministerstw. INFORLEX zrobi to za Ciebie, a informacje otrzymasz w profesjonalnej formule uzupełnione o praktyczny komentarz do zmian. Baza wiedzy wzbogacona jest także
o nowoczesne narzędzia ułatwiające codzienne obowiązki.

Kompleksowość rozwiązań

Dajemy Ci nieograniczony dostęp do aktów prawnych, praktycznych narzędzi, intuicyjnych funkcjonalności, pełnego wydania "Dziennika Gazety Prawnej", materiałów wideo oraz indywidualnego doradztwa ekspertów. Artykuły w INFORLEX mają oznaczenie aktualności, co istotnie ułatwia pracę. Dodatkowo masz możliwość analizy aktów prawnych przed zmianą przepisów i po zmianie.

Indywidualne podejście do klienta

Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze! Każdy Klient INFORLEX ma osobistego opiekuna. Organizujemy także indywidualne praktyczne szkolenia produktowe, aby jeszcze bardziej przybliżyć narzędzia i funkcjonalności dostępne w INFORLEX, ułatwiające codzienne obowiązki.

Jesteś naszym klientem?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt z doradcą

Chcesz poznać ofertę INFORLEX bądź otrzymać bezpłatny dostęp do produktu? Zostaw nam swoje dane, Doradca INFORLEX skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.