Odkryj INFORLEX

Zobacz, jak wygląda i co zawiera serwis. Skorzystaj z możliwości bezpłatnego dostępu.

WEJDŹ
Odkryj INFORLEX

Zobacz, jak wygląda i co zawiera serwis. Skorzystaj z możliwości bezpłatnego dostępu.

WEJDŹ

Wiedza, pasja, profesjonalizm...

Ludzie z pasją

Nasi eksperci to ludzie z pasją, perfekcjoniści, dbają o najwyższą jakość merytoryczną publikowanych treści w INFORLEX. Dlatego w INFORLEX korzystasz wyłącznie z aktualnych informacji, niezbędnych druków, formularzy. Dzięki temu nie umknie Ci żadna ważna informacja. Każda zmiana w prawie jest szczegółowo opisana, abyś jeszcze łatwiej poruszał się w gąszczu zmian.

Poznaj naszych ekspertów
 • Redaktor naczelny INFORLEX. Od początku pracy zawodowej specjalizuje się w prawie podatkowym, gospodarczym i samorządowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy redakcyjnej związanej z opracowywaniem aktów prawnych. Autor licznych publikacji oraz wzorów. Ekspert ds. tworzenia, wykorzystania i prezentacji kontentu.
  Grzegorz Błażejczyk
  Grzegorz Błażejczyk
 • Redaktor naczelna Grupy Finanse Publiczne. Od wielu lat inicjuje kierunki rozwoju
  i współtworzy INFORLEX. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym i samorządowym. Szczególnie interesuje się nowymi trendami
  w internecie, które mogą wpłynąć na rozwój funkcjonalności ułatwiających korzystanie
  z zasobów INFORLEX.
  Agnieszka Oleksiak
  Agnieszka Oleksiak
 • Prawnik, ekspert prawa ubezpieczeń społecznych, autorka licznych publikacji i opracowań
  z zakresu ubezpieczeń społecznych, były wieloletni pracownik ZUS.
  Joanna Stolarska
  Joanna Stolarska
 • Redaktor naczelna miesięcznika „PORADNIK Rachunkowości Budżetowej”, ekonomistka, praktyk – wieloletnia księgowa w jednostkach sektora finansów publicznych (posiada certyfikat księgowego), autorka artykułów specjalistycznych z zakresu rachunkowości budżetowej i finansów publicznych.
  Małgorzata Majewska
  Małgorzata Majewska
 • Ekonomistka, praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w działach payroll, szkoleniowiec. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Autorka publikacji prasowych.
  Bożena Goliszewska
  Bożena Goliszewska
 • Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego
  w Warszawie oraz studiów podyplomowych
  w zakresie: rachunkowości, prawa Unii Europejskiej i prawa pracy; autorka publikacji
  z dziedziny finansów publicznych, rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej. Redaktor prowadząca "Rachunkowość Budżetową".
  Magda Grotkiewicz
  Magda Grotkiewicz
 • Prawnik specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących podatku VAT, redaktor naczelna "Biuletynu VAT", autorka licznych publikacji
  w czasopismach branżowych oraz kilkunastu specjalistycznych wydawnictw książkowych.
  Joanna Dmowska
  Joanna Dmowska
 • Redaktor naczelny Grupy Prawo pracy i ZUS
  w wydawnictwie INFOR. PL S.A., absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, były pracownik działu porad prawnych Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie. Specjalizuje się w prawie pracy. Autor licznych publikacji.
  Marek Skałkowski
  Marek Skałkowski
 • Redaktor naczelna "Poradnika Gazety Prawnej", wieloletnia księgowa, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych
  w zakresie podatków w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studium dla ekspertów i doradców podatkowych
  w Instytucie Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Autorka publikacji z zakresu rachunkowości.
  Wioletta Chaczykowska
  Wioletta Chaczykowska
 • Specjalizuje się w zakresie podatku VAT
  i akcyzy. Autorka licznych publikacji. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu.
  Magdalena Miklewska
  Magdalena Miklewska
 • ekonomista, redaktor „MONITORA księgowego”, specjalista ds. rachunkowości.
  Paweł Muz
  Paweł Muz
 • Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów w zakresie Prawa Podatkowego Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, redaktor naczelna MONITORA księgowego, autorka publikacji książkowych i artykułów z dziedziny podatków i prawa gospodarczego.
  Ewa Sławińska
  Ewa Sławińska
 • Redaktorka naczelna magazynu „Personel i Zarządzanie”. Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie - specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyła studia podyplomowe „Liderzy Zarządzania Wiedzą i Talentami w Zespołach” w Collegium Civitas oraz „Employer Branding” w Akademii Leona Koźmińskiego. Juror w konkursach „Inwestor w Kapitał Ludzki”, „Ludzie, którzy zmieniają biznes”, w programie Certyfikacji Konsultantów Polskiego Forum HR, a także przewodnicząca kapituły konkursu „HR Dream Team”. Uczestniczka licznych seminariów i konferencji branżowych. Główne obszary zainteresowań to społeczna odpowiedzialność biznesu i employer branding.
  Ewa Walenda
  Ewa Walenda
 • Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, redaktor „Serwisu Prawno-Pracowniczego” i „Monitora księgowego”. Specjalizuje się w zakresie prawa pracy. Autor licznych publikacji prasowych.
  Tomasz Kowalski
  Tomasz Kowalski
 • Specjalistka z zakresu ubezpieczeń społecznych, praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziale personalnym, były wieloletni pracownik ZUS.
  Agata Pinzuł
  Agata Pinzuł
 • Kierownik Działu Zasobów Prawnych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów Prawa Unii Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka publikacji z zakresu legislacji oraz prawa pracy. Pasjonatka gór i poznawania nowych miejsc.
  Anita Jackiewicz
  Anita Jackiewicz
 • Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Redaktor merytoryczny w INFORLEX. Specjalista z zakresu legislacji w Dziale Zasobów Prawnych.
  Dominik Majewski
  Dominik Majewski
 • Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Redaktor merytoryczny w INFORLEX. Specjalista z zakresu legislacji w Dziale Zasobów Prawnych. Zainteresowania: literatura, sport, podróże.
  Aneta Szymańska
  Aneta Szymańska
 • Prawnik, absolwent wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Redaktor merytoryczny w INFORLEX. Specjalista z zakresu legislacji w Dziale Zasobów Prawnych. Prywatnie pasjonat motoryzacji i włoskiej piłki nożnej.
  Jacek Olechnowicz
  Jacek Olechnowicz
 • Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy oraz aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie pracy i administracyjnym w szczególności z zakresu samorządu terytorialnego oraz problematyki utrzymania czystości i porządku w gminach. Autorka wielu publikacji prasowych.
  Iwona Romańczuk
  Iwona Romańczuk
 • Prawnik. Absolwent Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu. Redaktor merytoryczny w Dziale Zasobów Prawnych. Specjalista z zakresu legislacji. Miłośnik literatury podróżniczej i aktywnych form spędzania wolnego czasu.
  Grzegorz Dowgielewicz
  Grzegorz Dowgielewicz
 • Prawnik, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego. Redaktor merytoryczny zajmujący się prawem podatkowym i samorządowym.
  Gabriel Skałkowski
  Gabriel Skałkowski
 • Prawnik, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku. Redaktor merytoryczny w INFORLEX. Specjalista z zakresu legislacji w Dziale Zasobów Prawnych.
  Sylwia Pruszyńska
  Sylwia Pruszyńska
 • Doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Sztokholmskiego. Redaktor naczelna Biuletynu głównego księgowego wydanego przez INFOR PL SA, trener w Fundacji Rozwoju Rachunkowości oraz współpracuje też z Grupą ECDDP Szkolenia Sp. z o.o. Nauczyciel akademicki, prowadzi zajęcia z zakresu rachunkowości w Wszechnicy Polskiej Szkole Wyższej w Warszawie. Zajmuje się zagadnieniami rachunkowymi rozliczenia praw do emisji gazów cieplarnianych (współpracuję z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie). Autorka wielu publikacji praktycznych oraz naukowych.
  Gyöngyvér Takáts
  Gyöngyvér Takáts
 • Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych. Redaktor merytoryczny w INFORLEX.
  Paulina Tabor
  Paulina Tabor
 • Absolwentka Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Warszawskiego. Redaktor merytoryczny w INFORLEX.
  Agnieszka Piątek
  Agnieszka Piątek
 • Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Redaktor merytoryczny w INFORLEX. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym oraz prawie pracy.
  Dariusz Tarczyński
  Dariusz Tarczyński
 • Absolwentka WPiA Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych na Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie. Redaktor w INFORLEX.
  Karolina Kruk
  Karolina Kruk
 • Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu prawa zamówień publicznych. Redaktor merytoryczny w INFORLE
  Milena Drozd
  Milena Drozd
współpraca
Dołącz do grona naszych ekspertów
zapraszamy do współpracy ekspertów w swojej dziedzinie

Jesteś naszym klientem?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Kontakt z doradcą

Chcesz poznać ofertę INFORLEX bądź otrzymać bezpłatny dostęp do produktu? Zostaw nam swoje dane, Doradca INFORLEX skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.