Gazeta Samorządu i Administracji 23/2007 z 12.11.2007, str. 37
Data publikacji: 29.06.2018
Liderzy kompleksowo myślą o ekologii
Prestiżowy tytuł Lidera Polskiej Ekologii, przyznawany przez ministra środowiska od 1997 r., stał się zachętą dla kolejnych instytucji i przedsiębiorstw do redukcji emisji zanieczyszczeń, oszczędności energii, zmniejszenia zużycia zasobów naturalnych i ochrony przyrody.
Wągrowiec, Lubań, Police, Warta Bolesławiecka oraz powiat bełchatowski zostali tegorocznymi Liderami Polskiej Ekologii. - - powiedział Krzysztof Zaręba, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, podczas uroczystej gali rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród, która odbyła się 17 października br. w Warszawie.

