Gazeta Samorządu i Administracji 10/2007 z 14.05.2007, str. 7
Data publikacji: 02.07.2018
Polak został prezydentem ELANET
Krzysztof Głomb został wybrany na prezydenta Europejskiej Sieci Władz Lokalnych na rzecz Społeczeństwa Informacyjnego (ELANET). Wyboru dokonano w Hämeenlinna (Finlandia) podczas kwietniowego zgromadzenia ogólnego ELANET. Krzysztof Głomb dał się poznać jako założyciel i prezes Stowarzyszenia „Miasta w Internecie”.

