Gazeta Samorządu i Administracji 8/2007 z 16.04.2007, str. 6
Data publikacji: 03.07.2018
Policja i samorząd wspólnie mają dbać o bezpieczeństwo
Samorządy terytorialne, policja oraz organizacje pozarządowe będą wspólnie działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa - zakłada to rządowy program „Razem bezpieczniej”. Ma on charakter otwarty, co oznacza, że swoje projekty i pomysły mogą zgłaszać także inne instytucje i organizacje.

