Gazeta Samorządu i Administracji 15/2010 z 01.08.2010 [dodatek: Samorząd Miejski, str. 4]
Data publikacji: 28.06.2018
Konkurs "Samorządowy Lider Zarządzania 2010"
Najlepsi z najlepszych
Gliwice, Kraków, Nowy Sącz (w dwóch kategoriach), Gogolin, Krosno Odrzańskie, Płońsk, powiat inowrocławski, polkowicki, przasnyski, oraz gminy - Dywity, Lesznowola (w dwóch kategoriach), Sokoły to laureaci tegorocznej edycji konkursu, którego wyniki ogłoszono w Senacie RP podczas konferencji 22 czerwca br.
W spotkaniu wzięło udział ponad 150 reprezentantów miast, gmin i powiatów z całej Polski. Podczas konferencji wyróżniono też medalem od Senatu RP najbardziej aktywne we wszystkich dotychczasowych czterech edycjach konkursu samorządy w poszczególnych kategoriach wielkościowych - Elbląg, Płońsk, powiat poznański i Lesznowolę, nadając im tytuł "Lider wśród liderów".



