DOTACJE
Trwa nabór wniosków o dotacje na termomodernizację
Ponad 3 mld zł wyda do 2014 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na finansowe wsparcie przedsięwzięć termomodernizacyjnych w ramach programu "System Zielonych Inwestycji - Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej". Pieniądze powinny wystarczyć na co najmniej 3 tys. obiektów.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (dalej: NFOŚiGW) rozpoczął realizację programu "System Zielonych Inwestycji - Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej" (dalej: program). Dotyczy on inwestycji polegających na termomodernizacji budynków użyteczności publicznej. Jednak pod pojęciem "termomodernizacja" kryje się znacznie więcej niż tylko ocieplanie budynków. W programie brane są pod uwagę także:

