Serwis Prawno-Pracowniczy / Niezbędnik Kadrowo-Płacowy 32/2002 z 11.08.2002 [dodatek: Serwis Prawno-Pracowniczy, str. 38]
Data publikacji: 08.08.2002
Przejęcie pracowników a nagroda jubileuszowa
Zostaliśmy przejęci przez nowego pracodawcę. Układ zbiorowy obowiązujący u poprzedniego pracodawcy przewidywał wypłatę nagrody jubileuszowej za 30 lat pracy. Tymczasem nowy pracodawca twierdzi, że nie wypłaci nagrody, gdyż nie przewidują jej przepisy płacowe obowiązujące w zakładzie. Czy należy mi się nagroda jubileuszowa? - pyta Czytelnik z Zambrowa.
