Gazeta Samorządu i Administracji 17/2007 z 20.08.2007, str. 8
Data publikacji: 26.06.2018
Rusza Kampania Parkingowa 2007
Miasta, gminy i organizacje pozarządowe już po raz czwarty mogą wziąć udział w Kampanii Parkingowej. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, które po raz kolejny zachęca do wspólnego działania promującego niezajmowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych (tzw. kopert) przez osoby nieuprawnione.

