Gazeta Samorządu i Administracji 18/2010 z 15.09.2010, str. 4
Data publikacji: 29.06.2018
Termin złożenia oświadczenia majątkowego na koniec kadencji
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji podało, że oświadczenia majątkowe samorządowców związane z upływem kadencji powinny być złożone w ostatnim dniu roboczym przed 12 września 2010 r., chyba że urzędy przyjmujące w imieniu uprawnionych organów te oświadczenia były czynne także w sobotę 11 września br. i niedzielę 12 września br. Dopuszczalne, zdaniem Ministerstwa, było także złożenie oświadczenia 13 września 2010 r.



