Gazeta Samorządu i Administracji 11/2011 z 01.06.2011, str. 6
Data publikacji: 27.06.2018
Współpraca samorządu ze "skarbówką"
Organy administracji samorządowej oraz samorządowe jednostki organizacyjne mają współdziałać z organami kontroli skarbowej oraz ich inspektorami i pracownikami.
Od 24 maja br. obowiązuje rozporządzenie Rady Ministrów z 19 kwietnia 2011 r. w sprawie sposobu i trybu współdziałania organów kontroli skarbowej oraz inspektorów i pracowników z organami administracji rządowej i samorządowej, państwowymi i samorządowymi jednostkami organizacyjnymi oraz sądami i państwowymi osobami prawnymi (Dz.U. nr 93, poz. 540).

