Gazeta Samorządu i Administracji 4/2011 z 15.02.2011, str. 55
Data publikacji: 08.02.2011
PRAWO PRACY
Trzynastka dla wójta
Czy dodatkowe wynagrodzenie roczne za 2010 rok dla wójta gminy można wypłacić na wniosek i z podpisem przewodniczącego rady gminy? Czy też tzw. trzynastka dla wójta gminy powinna być przyznana przez radę gminy uchwałą?
Do wypłaty wójtowi dodatkowego wynagrodzenia rocznego, do którego nabył on prawo, powinien wystarczyć jedynie wniosek z podpisem przewodniczącego rady gminy.

