Gazeta Samorządu i Administracji 4/2011 z 15.02.2011, str. 54
Data publikacji: 08.02.2011
PRAWO PRACY
Nagroda jubileuszowa przy zmianie pracodawcy samorządowego
W poprzednim zakładzie pracy 19 grudnia 2005 r. pracownicy wypłacono nagrodę jubileuszową za 20 lat pracy. Po dostarczeniu dokumentów (dotyczących pracy w gospodarstwie rolnym rodziców) ustalono, że 20 lat pracy minęło 20 sierpnia 2005 r. Pracownica zatrudniona jest u nas od 1 września 2010 r. i w październiku ubr. złożyła pismo z prośbą o wypłatę nagrody jubileuszowej za 25 lat pracy. W jakim terminie pracownica powinna mieć wypłaconą tę drugą nagrodę jubileuszową? Czy to my powinniśmy wypłacić tę nagrodę, czy poprzedni zakład pracy?

