Gazeta Samorządu i Administracji 10/2012 z 20.05.2012, str. 5
Data publikacji: 02.07.2018
Wydarzenie
Znamy najbardziej efektywne energetycznie gminy
19 kwietnia br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom IV edycji "Konkursu na najbardziej efektywną energetycznie gminę w Polsce". Jego organizatorem jest Krajowa Agencja Poszanowania Energii SA (KAPE SA).


