Gazeta Samorządu i Administracji 24/2012 z 20.12.2012, str. 4
Data publikacji: 03.07.2018
Samorządy szybciej odzyskają należności
Przedsiębiorcy będą mieli 30 dni na uregulowanie zobowiązań wobec samorządów. Po tym terminie wierzycielowi będą przysługiwały odsetki. Wyjątek przewidziano jedynie dla placówek zdrowotnych.


