Wyszukaj po identyfikatorze keyboard_arrow_down
Wyszukiwanie po identyfikatorze Zamknij close
ZAMKNIJ close
account_circle Jesteś zalogowany jako:
ZAMKNIJ close
Powiadomienia
keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down znajdź
removeA addA insert_drive_fileWEksportuj printDrukuj assignment add Do schowka
comment

Porada

Porada aktualna na dzień 03-03-2024
Porada aktualna na dzień 03-03-2024
Data publikacji: 2023-05-17

Jaką stawką ryczałtu opodatkować usługi montażu kamer i systemów alarmowych

Jaką stawką ryczałtu opodatkować usługi montażu kamer i systemów alarmowych? Czy można je opodatkować ryczałtem w wysokości 5,5%?

Tak, przychody ze świadczenia usług montażu kamer i systemów alarmowych można opodatkować ryczałtem w wysokości 5,5%.

Stawki ryczałtu określają przepisy art. 12 ustawy o ryczałcie. Na podstawie tych przepisów przychody z robót budowlanych podlegają opodatkowaniu ryczałem w wysokości 5,5% (zob. art. 12 ust. 1 pkt 6 lit. a ustawy o ryczałcie).

close POTRZEBUJESZ POMOCY?
Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00