Aktualność
z dnia 22.06.2026
Zawieranie umów z OFE będzie możliwe również w formie elektronicznej
W wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów został opublikowany projekt, który doprecyzowuje dopuszczalne formy składania dokumentów oraz prowadzenia korespondencji pomiędzy osobą zamierzającą przystąpić do otwartego funduszu emerytalnego (OFE) a funduszem, przewidując możliwość ich dokonywania również w formie elektronicznej.
