Gazeta Samorządu i Administracji 11/2007 z 28.05.2007, str. 8
Data publikacji: 27.06.2018
Nauczycieli zatrudni zespół szkół
Sejm 9 maja br. przyjął poprawki Senatu dotyczące nowelizacji ustawy o zmianie ustawy - Karta Nauczyciela. Od 1 września br. nauczyciele pracujący w zespołach szkół będą nawiązywać stosunek pracy w tych zespołach, a nie, jak dotąd, w jednej ze szkół tworzących taki zespół. Nowelizacja Karty Nauczyciela trafi teraz do prezydenta.

