Gazeta Samorządu i Administracji 11/2007 z 28.05.2007 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 40]
Data publikacji: 21.05.2007
GOSPODAROWANIE MIENIEM
Wójt może upoważnić dyrektora szkoły do decydowania o wynajmie sal
Pytanie
Jakie są podstawy gospodarowania przez dyrektora szkoły, dla której organem prowadzącym jest gmina, mieniem szkoły? W jakiej formie ustala się opłaty za np. najem sal szkolnych? Czy robi to dyrektor zarządzeniem i on zawiera umowy z wynajmującymi, czy robi to wójt i to on ustala ceny?

