Gazeta Samorządu i Administracji 11/2007 z 28.05.2007 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 46]
Data publikacji: 21.05.2007
USTRÓJ SAMORZĄDU
Odwołany skarbnik powinien złożyć jedno oświadczenie majątkowe
Pytanie
Skarbnik gminy został zwolniony 30 marca. Czy w tej sytuacji powinien złożyć jedno czy dwa oświadczenia majątkowe, tzn. to przewidziane w terminie do 30 kwietnia odnotowujące stan na 31 grudnia, czy też ze stanem na 31 marca?

