Gazeta Samorządu i Administracji 21/2012 z 05.11.2012, str. 6
Data publikacji: 30.06.2018
Wydarzenie
Ludzie samorządu nagrodzeni
Jak co roku Liga Krajowa nagrodziła osoby działające na rzecz rozwoju i doskonalenia samorządności oraz sprawne rozwiązywanie problemów lokalnych, ponadlokalnych i ogólnokrajowych.
W niedzielę 14 października br. w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki, nadawanych przez Ligę Krajową za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego. Laureatami Nagrody w 2011 roku zostali:

