Gazeta Samorządu i Administracji 21/2012 z 05.11.2012 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 26]
Data publikacji: 29.10.2012
Dodatek po likwidacji szkoły
Szkoła została zlikwidowana z końcem sierpnia 2012 r. Kto i w jaki sposób powinien wypłacić jednorazowy dodatek uzupełniający za ten rok nauczycielom zatrudnionym w niej przed likwidacją?
Takie pytanie zadał nam czytelnik, który chciałby się również dowiedzieć, na jakiej podstawie powinien zostać przekazany urzędowi skarbowemu podatek od tego dodatku, a następnie nauczycielom PIT-11? Na jakiej podstawie zgłosić takich nauczycieli do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, aby można było przekazać składki od dodatku?



