Gazeta Samorządu i Administracji 5/2014 z 05.03.2014 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 54]
Data publikacji: 02.07.2018
PRAWO PRACY
Czy nauczyciel w stanie nieczynnym ma prawo do pełnej trzynastki
Nauczyciel od 1 września 2013 r. pozostaje w stanie nieczynnym. Czy należy mu wypłacić trzynastą pensję za 12, czy tylko za 8 miesięcy?
Odpowiedź
Nauczyciel przeniesiony 1 września 2013 r. w stan nieczynny ma prawo do dodatkowego wynagrodzenia rocznego za ubiegły rok za okres ośmiu miesięcy.

