Aktualność
z dnia 16.05.2018
Część składki na FP zostanie odprowadzona na solidarnościowy fundusz
Część składki odprowadzana od wynagrodzeń na Fundusz Pracy, który do tej pory wynosi 2,45 proc., zostanie odprowadzony na solidarnościowy fundusz i będzie to część która wynosi 0,15 pkt proc. - powiedziała we wtorek minister pracy Elżbieta Rafalska.
