Gazeta Samorządu i Administracji 21/2007 z 15.10.2007, str. 4
Data publikacji: 01.07.2018
Miasto powinno być atrakcyjne dla mieszkańców
Tylko miasto atrakcyjne dla swoich mieszkańców będzie takim również dla inwestorów i turystów - uznali uczestnicy V Kongresu Miast Polskich. Podczas obrad usłyszeli oni diagnozę, co należy zrobić, by miasta stały się bardziej atrakcyjne. Formuła Kongresu pozwoliła na szeroką wymianę spostrzeżeń i doświadczeń z ośrodków, które mają dobre rozwiązania, a ich zastosowanie przyniosło pozytywne skutki.

