Gazeta Samorządu i Administracji 21/2007 z 15.10.2007, str. 6
Data publikacji: 01.07.2018
Rzeczpospolita Internetow@ przyznała sto grantów dla gmin wiejskich
Sto gmin wiejskich z całej Polski zostało laureatami programu „Rzeczpospolita Internetow@” realizowanego przez Fundację Grupy TP oraz UNDP (Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju). Zwycięzcy otrzymali dotacje na realizację zgłoszonych pomysłów w kwocie po 30 tys. zł dla 10 gmin oraz po 15 tys. zł dla 90 samorządów. Wręczenie nagród i podsumowanie projektu odbyło się 27 września br. w Warszawie.

