Parlament wybrał członków komisji samorządowych
Poseł Eugeniusz Grzeszczak to nowy przewodniczący sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Wyboru osobowego składu tej komisji, która liczy 34 posłów, Sejm dokonał 15 listopada br. (a drobnej korekty dokonał jeszcze 24 listopada br.). Ostatecznie zastępcami przewodniczącego zostali: Waldy Dzikowski, Grażyna Gęsicka, Witold Gintowt-Dziewałtowski oraz Halina Rozpondek. Natomiast skład komisji przedstawia się następująco: Leszek Aleksandrzak, Tadeusz Arkit, Bogdan Bojko, Jacek Brzezinka, Leszek Deptuła, Dawid Jackiewicz, Danuta Jazłowiecka, Magdalena Kochan, Jan Kochanowski, Leonard Krasulski, Włodzimierz Kula, Marek Kwitek, Bogdan Lis, Marzena Machałek, Anna Paluch, Danuta Pietraszewska, Jacek Pilch, Norbert Raba, Jerzy Rębek, Anna Sikora, Tomasz Smolarz, Paweł Suski, Tomasz Tomczykiewicz, Cezary Urban, Radosław Witkowski, Jadwiga Zakrzewska Ryszard Zawadzki, Hanna Zdanowska, Adam Żyliński.

