Gazeta Samorządu i Administracji 11/2010 z 01.06.2010, str. 5
Data publikacji: 02.07.2018
Pierwsze wyniki rywalizacji w konkursie Zdrowa Gmina
Są już pierwsze wyniki działań promujących profilaktykę nowotworową prowadzonych przez władze samorządowe na terenie Mazowsza w ramach konkursu Zdrowa Gmina.
W 80 gminach i dzielnicach, które zgłosiły swój udział do konkursu z mammografii i cytologii finansowanych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) i Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych (NPZCN), skorzystało średnio 26% kobiet.


