Gazeta Samorządu i Administracji 20/2011 z 15.10.2011, str. 5
Data publikacji: 01.07.2018
WYDARZENIA
Szukamy najbardziej efektywnej energetycznie gminy
Rozpoczęła się IV edycja "Konkursu na najbardziej efektywną energetycznie gminę w Polsce". Gminy mogą walczyć o ten prestiżowy tytuł, a także nagrodę pieniężną, wysyłając zgłoszenie do 10 stycznia 2012 r.

