Gazeta Samorządu i Administracji 7/2011 z 01.04.2011, str. 5
Data publikacji: 02.07.2018
Coroczna Konferencja Geodetów i Kartografów w Elblągu
Prezydent Elbląga oraz Zakładowe Stowarzyszenia Geodetów Polskich działające przy OPEGIEKA zapraszają na XIII Konferencję poświęconą ośrodkom dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.

