RADNI KSZTAŁTUJĄ POLSKĘ
Plany samorządowców
Niebawem upłynie pierwsze półrocze nowej kadencji samorządu 2010-2014. Postanowiliśmy przyjrzeć się planom radnych związanym z ich działalnością samorządową, ich pracy, pomysłom na problemy mieszkańców i ich inicjatywom. Od tego numeru "GSiA" będziemy publikować "zobowiązania" radnych, aby za cztery lata powiedzieć "sprawdzamy".
Zaczynamy rozmowy z radnymi na początku kadencji, potem pokażemy, co udało im się zrobić do jej połowy, a później jeszcze raz do nich wrócimy, aby pokazać ich dokonania na zakończenie czteroletniej działalności. Jak widać, z radną i radnym, którzy zechcą podzielić się na naszych łamach planami, zamierzeniami, sukcesami i porażkami, chcielibyśmy spotkać się w gazecie trzy razy. I mamy nadzieję, że to się uda.

