INFORMATYKA
Lokalni animatorzy zmiany
Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" zaprasza wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do współpracy przy realizacji programu "Polska Cyfrowa Równych Szans". Program ma sprawić m.in., że zwiększy się konkurencyjność mieszkańców na rynku pracy i zmniejszy sfera wykluczenia cyfrowego w miastach i gminach.
Rozmowa z Krzysztofem Głombem, prezesem Stowarzyszenia "Miasta w Internecie", europejskim ekspertem w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego
Mało która z osób korzystających z Internetu zdaje sobie dziś sprawę z tego, że wciąż jedna trzecia Polaków nie korzysta z zasobów i możliwości oferowanych przez sieć. Osoby te nie czują nawet takiej potrzeby. Czy w takiej sytuacji warto namawiać dorosłych Polaków, by zaprzyjaźnili się z Internetem?

