Metody przeciwdziałania ryzyku w samorządzie
Pojęcie ryzyka kojarzy się menedżerom z zagrożeniem podjętej decyzji lub prowadzonej działalności. W większości jest ono utożsamiane z negatywną stroną każdej organizacji. Czy ryzyka należy zawsze unikać, czy można go ograniczać do minimum? Czy ryzyka należy się bać, czy trzeba mu zapobiegać, czy prowadzenie działalności może być tego ryzyka całkowicie pozbawione?
Ryzykiem jest zdarzenie o określonym prawdopodobieństwie (zdarzenie niepewne), którego wystąpienie może mieć negatywny wpływ na realizację założonych celów, planów i zadań danej jednostki organizacyjnej. Przyczyny ryzyka są determinowane przez czynniki zewnętrzne, m.in. środowisko czy aspekty polityczne oraz czynniki wewnętrzne, np. zarządzanie organizacją i kapitałem ludzkim. Ryzyko w działalności jednostek samorządu terytorialnego pojawia się często. Trudno jest przewidzieć jego siłę i kierunek. Organizacje powinny umiejętnie zarządzać ryzykiem, czyli dbać o to, aby, wypełniając funkcje i zadania, do realizacji których zostały powołane, umiejętnie niwelowały przeszkody utrudniające realizację ich celów i zadań. W celu minimalizowania negatywnych skutków wywieranych przez poszczególne ryzyka w praktyce gospodarczej stosuje się wiele zespolonych działań w ramach systemu zarządzania ryzykiem.

