Gazeta Samorządu i Administracji 26/2007 z 24.12.2007, str. 4
Data publikacji: 17.12.2007
Samorządy mają współchronić konsumentów
Rada Ministrów 5 grudnia br. przyjęła „Strategię polityki konsumenckiej na lata 2007-2009”. Zakłada ona m.in. budowę bezpiecznego i przyjaznego konsumentom rynku, rozwijanie dialogu między klientami a przedsiębiorcami oraz skutecznego systemu poradnictwa, a także tworzenie rozwiązań ułatwiających dochodzenie roszczeń konsumenckich.

