Gazeta Samorządu i Administracji 4/2009 z 15.02.2009, str. 45
Data publikacji: 28.06.2018
ROZWÓJ LOKALNY I REGIONALNY
Czy warto bywać na targach podczas kryzysu
Niektóre branżowe imprezy targowe mogą być skromniejsze niż w ubiegłych latach, ale organizatorzy, zwłaszcza targów komunalnych, nie obawiają się o frekwencję. Świadczą o tym m.in. dwa nowe przedsięwzięcia skierowane przede wszystkim do administracji publicznej.
Rok 2008 był dla targów bardzo korzystny. Ze wstępnych danych Polskiej Izby Przemysłu Targowego (dalej: PIPT) wynika, że w ubiegłym roku wzrosła zarówno liczba odwiedzających (o 16%), wystawców (o 6%), jak i powierzchni wystawienniczej (o 15%).

