Gazeta Samorządu i Administracji 24/2010 z 15.12.2010, str. 4
Data publikacji: 27.06.2018
WYDARZENIA
Powstała Krajowa Platforma Technologicznej Energetyki
Od 19 listopada 2010 r. działa Krajowa Platforma Technologicznej Energetyki. Ta nowa instytucja ma zająć się przede wszystkim wspieraniem lokalnych i regionalnych inicjatyw związanych z sektorem energetycznym.


