Gazeta Samorządu i Administracji 24/2010 z 15.12.2010, str. 50
Data publikacji: 08.12.2010
PRAWO PRACY
Udzielenie niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego
Pracownik jednostki budżetowej (szatniarz) od 26 lutego do 12 października 2010 r. przebywał na zwolnieniu lekarskim, a od 13 października 2010 r. jest na świadczeniu rehabilitacyjnym (przez 5 miesięcy - do 12 marca 2011 r.). Pracownik jeszcze nie korzystał z urlopu wypoczynkowego za 2010 rok i w związku z przebywaniem na rehabilitacji prawdopodobnie nie wykorzysta go w całości do końca marca 2011 r. Kiedy zatem powinien ten urlop wykorzystać?




