Gazeta Samorządu i Administracji 24/2010 z 15.12.2010 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 54]
Data publikacji: 08.12.2010
PRAWO PRACY - OŚWIATA
Trzynastka dla pracowników przekształconej szkoły
31 sierpnia 2010 r. szkoła podstawowa przekształciła się w zespół szkół, w skład którego wchodzi szkoła podstawowa i gimnazjum. Czy należy naliczyć pracownikom szkoły podstawowej trzynastkę, czy naliczyć ją w nowej jednostce: zespole szkół na 31 grudnia 2010 r. (wszyscy pracownicy szkoły podstawowej przechodzą do zespołu oraz dodatkowo zatrudnione będą w osoby w gimnazjum)?


