Gazeta Samorządu i Administracji 8/2011 z 15.04.2011 [dodatek: Gazeta Samorządu i Administracji, str. 52]
Data publikacji: 08.04.2011
PRAWO PRACY
Ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy dla wójta
Czy wójtowi, który nie wykorzystał urlopu wypoczynkowego za 2010 rok i został wybrany na kolejną kadencję 2010/2014, należy wypłacić ekwiwalent za ten urlop, czy też powinien go wykorzystać w 2011 roku?



