Czy rok 2014 był dobry dla firm i branży HR?

Tomasz Misiak
Prezydent Rady Nadzorczej Work Service SA
Rok 2014 uważam za bardzo udany dla branży usług personalnych, jak i całego rynku pracy. Najważniejszym dowodem znacznej poprawy kondycji rynku pracy w Polsce jest spadek bezrobocia. Już w połowie roku stopa bezrobocia rejestrowanego (wedle danych MPiPS) wyniosła 12,1 proc., co stanowiło najniższy wskaźnik od dwóch lat. Z miesiąca na miesiąc liczba osób bez pracy malała i na koniec roku 2014 wskaźnik bezrobocia powinien utrzymać się na poziomie poniżej 12 proc. Zapowiedziane na kolejny rok inwestycje przełożą się na utrzymanie się pozytywnego trendu spadku bezrobocia.
Widać wyraźnie, że coraz bardziej mamy do czynienia z rynkiem pracownika, a nie pracodawcy. Dziś coraz większym wyzwaniem jest znalezienie chętnych do pracy. Zaczyna brakować w Polsce wykwalifikowanych pracowników w niszowych specjalizacjach, jak i fachowców do prac podstawowych. Perspektywa łatwego wyjazdu za zachodnią granicę i czterokrotnego wzrostu wynagrodzenia jest dla wielu kandydatów bardziej kusząca, niż życie z nadzieją na wyższe płace w kraju.

