Gazeta Samorządu i Administracji 6/2005 z 14.03.2005, str. 55
Data publikacji: 01.07.2018
Postawy samorządowców wobec Internetu
Wirtualna rzeczywistość jest coraz powszechniejsza
W przeważającej większości samorządów mieszkańcy mają możliwość kontaktowania się z urzędem za pomocą poczty elektronicznej. Mimo to e-mail nie jest powszechnie wykorzystywany w kontaktach z magistratem. To wynik „Badania postaw przedstawicieli samorządu terytorialnego wobec Internetu” przeprowadzonego między 2 a 15 grudnia 2004 r.
