Gazeta Samorządu i Administracji 19/2006 z 18.09.2006, str. 36
Data publikacji: 11.09.2006
Ponowne zatrudnienie pracownika oznacza konieczność ponowienia badań lekarskich
Pytanie
W naszym urzędzie zatrudniliśmy pracownika na kolejnej (drugiej) umowie o pracę zawartej na czas określony. Między umowami nie było jednak ciągłości, gdyż druga umowa zawarta została po trzydniowej przerwie. Czy w tym przypadku konieczne jest ponowne skierowanie pracownika na wstępne badania lekarskie? Zaznaczam, że pracownik został zatrudniony na tym samym stanowisku pracy, co poprzednio.
