Gazeta Samorządu i Administracji 15/2007 z 23.07.2007, str. 6
Data publikacji: 29.06.2018
Praca w dobrze zorganizowanym urzędzie to przyjemność
W instytucjach nastawionych na efektywność praca sprawia przyjemność - wynika z konferencji „Nowocześni z urzędu - jakość, edukacja i sprawne zarządzanie, czyli nowe perspektywy administracji publicznej” zorganizowanej 21 czerwca br. w Warszawie przez portal Publiczni.pl.


