Gazeta Samorządu i Administracji 15/2007 z 23.07.2007, str. 8
Data publikacji: 29.06.2018
Inauguracja Ligi Gmin Wiejskich
Laureaci pierwszej edycji programu Rzeczpospolita Internetowa założyli platformę wymiany doświadczeń nazwaną Ligą Gmin Wiejskich. Pierwsze spotkanie członków zorganizowane zostało 6 lipca br. w Kawęczynie.


