Gazeta Samorządu i Administracji 20/2007 z 01.10.2007, str. 6
Data publikacji: 24.09.2007
Będzie trzeci nabór do Mechanizmów Finansowych
Polska jest w połowie okresu wdrażania Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Trzeci, ostatni nabór zaplanowano na przełom 2007/2008 r.

